Oświetlenie inspirowane i lampy designerskie

Intrygujące lampy designerskie łączą niebanalną formę z ciekawym wzorem i barwą. W ich konstrukcji widać wyraźnie motywy zaczerpnięte z nowatorskich projektów znanych postaci świata designu. Lampy inspirowane nie są jednak wierną kopią kultowych modeli. Stanowią ich ciekawą interpretację. Pokazują możliwości odmiennego spojrzenia na znane...

projekty. Wykorzystują odmienne od oryginału materiały i barwy.

Oświetlenie inspirowane pozwala wprowadzić do wnętrza nutę awangardy przy zachowaniu niewielkich kosztów wydatku. W ciekawy sposób dodaje finezji pomieszczeniom urządzonym z klasyczną elegancją, jak i z zastosowaniem współczesnego designu. W naszej ofercie znajdują się oprawy sufitowe, modele biurowe, wiszące oraz podłogowe, a także kinkiety. Umożliwiają wprowadzenie unikalnych elementów wystroju przy niskich cenach.

Więcej

Podkategorie

  • Lampy wiszące
  • Oprawy sufitowe / Plafony
  • Lampy stołowe / biurkowe
  • Kinkiety
  • Lampy Podłogowe

    Intrygujące i niepowtarzalne lampy inspirowane znanymi projektami designerskimi zdobyły uznanie w branży wśród najlepszych architektów wnętrz, ale cieszą się także zainteresowaniem w szerokim gronie użytkowników. Zdobyły sobie wielu zwolenników dzięki interesującej formie, a także doskonałej jakości wykonania oraz atrakcyjnej cenie. Przedmioty uderzają wyjątkowym wdziękiem i zachwycają funkcjonalnością. Wśród prezentowanych modeli od razu rzuca się w oczy nieco buduarowy projekt Ligne Roset, czy prosta i rozpoznawalna forma oprawy Dalu. Przedmioty mogą wprowadzić do każdego wnętrza niezwykłą barwność i piękno sztuki użytkowej, funkcjonalnej oraz wyjątkowej. Ich niezwykłym atutem jest fakt, iż przemieniły oświetlenie w tradycyjnym rozumieniu tego słowa w przedmioty nie tylko o charakterze funkcjonalnym ale także dekoracyjnym. Prezentujemy projekty o stylistyce bardzo współczesnej, jak też utrzymane w tonie klasycznej elegancji.