Informacje

Promocje

Podkategorie

 • WEWNĘTRZNE

  Nowoczesne oprawy przeznaczone do wnętrza mają być efektownym oświetleniem pokoju gościnnego, czy salonu. Funkcjonalne i dekoracyjne lampy wiszące do kuchni i jadalni. Kinkiety tworzące nastrój w sypialni. Praktyczne lampy biurkowe sprzyjające pracy przy komputerze w domu, jak w biurze. Wszystko to w przystępnej cenie!

 • ZEWNĘTRZNE

  Wizerunek firmy to też zagospodarowanie przestrzeni w okół niej. Urządzenie balkonu, tarasu, czy ogrodu to prywatna wizytówka właścicieli. Zatem w naszej ofercie są tylko te rodzaje oświetlenia, które spełniają wysokie standardy dekoracyjne, praktyczne a nade wszystko są wykonane z materiałów odpornych na zmiany pogody!

 • DESIGNERSKIE

  Intrygujące lampy designerskie łączą niebanalną formę z ciekawym wzorem i barwą. W ich konstrukcji widać wyraźnie motywy zaczerpnięte z nowatorskich projektów znanych postaci świata designu. Lampy inspirowane nie są jednak wierną kopią kultowych modeli. Stanowią ich ciekawą interpretację. Pokazują możliwości odmiennego spojrzenia na znane projekty. Wykorzystują odmienne od oryginału materiały i barwy.

  Oświetlenie inspirowane pozwala wprowadzić do wnętrza nutę awangardy przy zachowaniu niewielkich kosztów wydatku. W ciekawy sposób dodaje finezji pomieszczeniom urządzonym z klasyczną elegancją, jak i z zastosowaniem współczesnego designu. W naszej ofercie znajdują się oprawy sufitowe, modele biurowe, wiszące oraz podłogowe, a także kinkiety. Umożliwiają wprowadzenie unikalnych elementów wystroju przy niskich cenach.

 • BETONOWE

  Lampy industrialne idealnie nadające się do wnętrz loftowych. Wykonane z betonu oraz stalowych elementów wykończeniowych. Dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach i kształtach kloszy kloszy z możliwością doboru dowolnego kabla z naszej palety kolorów. Wyrób ręcznie robiony, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Każda z lamp może różnić się od siebie fakturą oraz kolorem. Niklowy stoper umożliwia podwieszanie lampy na dowolnej wysokości. Produkt wykonany w 100% w Polsce!

  Czas realizacji do trzech tygodni.

 • DZIECIĘCE

  Dzieci są wymagające! Dobierając ofertę przeznaczoną do pokoju dziecięcego kierujemy się możliwością wystroju na dwa sposoby: oświetlenie gra główną rolę albo jest tłem dla bardziej ozdobnych elementów. Kinkiety dziecięce moga być lampką nocna nad łóżeczkiem. Uczniowie znajdą tu zabawne lampki biurkowe.

 • ŁAZIENKOWE

  Kinkiety i wszelkiego typu lampy do łazienki muszą spełniać specjalne funkcje, w odróżnieniu od oświetlenia do innych wnętrz. Zebrany w tej kategorii asortyment ma realizować wizualną koncepcję projektu a nade wszystko zabezpieczać źródła światła przed parą wodną, rozpryskującą się wodą a nawet jej wlewaniem się do oprawy.

 • TECHNICZNE

  To specjalistyczna grupa oświetlenia przeznaczona przede wszystkim do wnętrz użytkowych, dużych powierzchni, jak hale, czy galerie handlowe albo do mniejszych – biur lub firm. Są to oprawy - projektory i szyny. Oświetlenie typu downlight o rozmaitych kształtach, systemy liniowe, lampy zwieszane, czy sygnalizacja oraz paski ledowe.

 • Podstawy/Abażury
 • ŻARÓWKI DEKORACYJNE

  Projektanci oświetlenia potrafią zaskakiwać. Współczesnym trendem są żarówki z oryginalnym wnętrzem. Stanowią one samodzielne źródło światła. Wkręcone w gwint niczym nie osłonięte w znacznym stopniu obniżają koszty wystroju. Mogą być też uzupełnieniem prostych nowoczesnych abażurów, czy przezroczystych kloszy.

 • REFLEKTORY

  Spotlighty i reflektory to specjalistyczna grupa oświetlenia. Mają one gwarantować elastyczność w zmianie kierunku oświetlenia wraz ze zmianą ekspozycji, czy przemeblowaniem. Oprawy regulowane rotacją lub nachyleniem/odgięciem dla jednego lub więcej źródeł światła. Lampy ledowe w konkurencyjnych cenach!