Oświetlenie nowoczesne

Prezentujemy oświetlenie nowoczesne, które w równiej mierze odznacza się oryginalnym wyglądem, jak i wysokimi walorami użytkowymi. Interesujące oprawy oświetleniowe dostępne w naszej ofercie cechuje różnorodność stylów. Dominujący współczesnych charakter przełamany zostaje odrobiną szyku glamour, czy nutą indus...

trialnego designu. Proponujemy lampy wiszące, stojące (stołowe i podłogowe) oraz plafony i kinkiety.

Oferujemy rozwiązania, które posiadają jedno lub więcej źródeł światła. Daje to możliwość dobru modelu optymalnego w zakresie natężenia oraz rozproszenia światła. Wszystkie oprawy zostały pomyślane w taki sposób, aby zagwarantować łatwy montaż. Dzięki tym czynnikom zapewniamy nowoczesne oświetlenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji w obszarze estetyki oraz funkcjonalności.

Więcej

Podkategorie

 • Lampy wiszące

  Funkcjonalne i spektakularne lampy wiszące stanowią podstawowy element oświetlenia górnego. Oprawy dostępne w naszej ofercie zaopatrzone są w jedno lub kilka źródeł światła, zapewniając odpowiednią ilość lumenów i rozproszenie światła po całym pomieszczeniu. W zależności od modelu pozwalają na wykorzystanie źródeł światła o różnej mocy, co przekłada się na efekt wizualny oraz walory użytkowe. Proponujemy modele, które mogą pełnić funkcję oświetlenia głównego bądź dekoracyjnego.

  Wśród lamp wiszących nowoczesnych znajdują się modele inspirowane różnymi stylami. Oferujemy oprawy o charakterze industrialnym, minimalistycznym, glamour. Idealnie sprawdzają się w salonach, sypialniach, jadalniach. Większość modeli posiada możliwość regulacji długości zwisu, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb.

 • Plafony / Oprawy sufitowe

  Praktyczne plafony nowoczesne stanowią doskonałą alternatywę dla lamp wiszących. Zajmują mniejszą ilość miejsca i dostarczają tym samym większych możliwości aranżacyjnych przestrzeni. Nie ingerują nadmiernie w wystrój pomieszczenia z uwagi na montaż płasko przy suficie oraz z reguły nieduże rozmiary. Wykorzystywane są do stworzenia praktycznego i optymalnego oświetlenia górnego, zapewniając odpowiednią ilość lumenów w pomieszczeniu.

  W naszej ofercie dostępne są plafony nowoczesne o prostej, uniwersalnej formie. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych oraz usługowo-handlowych. Mogą być też stosowane we wnętrzach mieszkalnych urządzonych zgodnie ze współczesnymi trendami, w szczególności w łazienkach. Posiadamy w asortymencie oprawy w różnych wariantach stylistycznych i wymiarowych.

 • Oprawy do wbudowania
 • Kinkiety

  Tradycyjne lampy ścienne zastępują nowoczesne kinkiety. Zrywają one z klasycznym wzornictwem i zachwycają oryginalnymi formami. Jednocześnie są niezwykle praktycznym rozwiązaniem przy projektowaniu oświetlenia bocznego. Doskonale sprawdzają się w sypialniach. Mogą być też wykorzystane w łazienkach. Cieszą się dużym powodzeniem przy urządzaniu pokoi i holi hotelowych. Niektóre oprawy mogą być stosowane do oświetlania schodów wewnętrznych.

  W naszej ofercie znajdują się kinkiety nowoczesne w wielu interesujących wariantach estetycznych. Posiadamy modele idealne do aranżacji w stylu glamour, klasycznej elegancji, czy nowoczesnym. Oprawy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które łączą w bardzo ciekawy sposób. Oferujemy modele z jednym lub kilkoma źródłami światła, montowane do ściany w prosty sposób.

 • Lampy Stołowe / Lampy...
 • Lampy Podłogowe