Zewnętrzne

Wizerunek firmy to też zagospodarowanie przestrzeni w okół niej. Urządzenie balkonu, tarasu, czy ogrodu to prywatna wizytówka właścicieli. Zatem w naszej ofercie są tylko te rodzaje oświetlenia, które spełniają wysokie standardy dekoracyjne, praktyczne a nade wszystko są wykonane z materiałów odpornych na zmiany pogody!

Podkategorie

 • Lampy wiszące
 • Oprawy sufitowe
  Klasyczne oprawy sufitowe pozwalają na stworzenie optymalnego oświetlenia górnego, stanowiącego niezwykle ważny element wyposażenia każdego rodzaju wnętrza. Proponowane przez nas modele różnią się formą, wykończeniem oraz kolorystyką, jednak wszystkie zapewniają odpowiednie rozproszenie strumienia światła, gwarantując optymalny rozkład lumenów w pomieszczeniu. Lampy są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je zainstalować w dowolnym miejscu. Proponujemy wyroby powstałe na bazie połączenia wysokiej jakości materiałów jak metal, szkło drewno, itp.
 • Oprawy do wbudowania

  Dyskretne oprawy do wbudowania to świetna propozycja oświetlenia punktowego. Niewielkie rozmiary zapewniają prosty montaż w dowolnym miejscu w pomieszczeniach. Proponowane rozwiązania doskonale sprawdzają się jako źródło dodatkowego światła w łazienkach, kuchni, na holu czy przy schodach. W zależności od rodzaju wykonanej instalacji możliwe jest uruchomienie pojedynczych oczek, jak też jednoczesne funkcjonowanie wszystkich zamontowanych lamp. Produkt pozwalają na stworzenie także dekoracyjnego oświetlenia.

 • Kinkiety
 • Reflektory/...
 • Lampy Stojące / Ogrodowe
 • Oprawy Najazdowe
  Funkcjonalne oprawy najazdowe doskonale sprawdzają się do podświetlenia terenów przydomowych, tarasów, podjazdów, alejek ogrodowych. Produkty wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów odpornych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz charakteryzujące się wytrzymałością mechaniczną. W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele o odmiennej kolorystyce. Prosty montaż pozwala na instalację źródeł światła w dowolnym miejscu, zgodnie z potrzebami i wymaganiami użytkowników.