Wewnętrzne

Nowoczesne oprawy przeznaczone do wnętrza mają być efektownym oświetleniem pokoju gościnnego, czy salonu. Funkcjonalne i dekoracyjne lampy wiszące do kuchni i jadalni. Kinkiety tworzące nastrój w sypialni. Praktyczne lampy biurkowe sprzyjające pracy przy komputerze w domu, jak w biurze. Wszystko to w przystępnej cenie!

Podkategorie

 • Oświetlenie Nowoczesne

  Prezentujemy oświetlenie nowoczesne, które w równiej mierze odznacza się oryginalnym wyglądem, jak i wysokimi walorami użytkowymi. Interesujące oprawy oświetleniowe dostępne w naszej ofercie cechuje różnorodność stylów. Dominujący współczesnych charakter przełamany zostaje odrobiną szyku glamour, czy nutą industrialnego designu. Proponujemy lampy wiszące, stojące (stołowe i podłogowe) oraz plafony i kinkiety.

  Oferujemy rozwiązania, które posiadają jedno lub więcej źródeł światła. Daje to możliwość dobru modelu optymalnego w zakresie natężenia oraz rozproszenia światła. Wszystkie oprawy zostały pomyślane w taki sposób, aby zagwarantować łatwy montaż. Dzięki tym czynnikom zapewniamy nowoczesne oświetlenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji w obszarze estetyki oraz funkcjonalności.

 • Oświetlenie Kryształowe

  Finezyjne i wyjątkowe oświetlenie kryształowe to ciekawa propozycja dla wystroju wnętrz mieszkalnych, jak też hotelowych czy biurowych lobby. Ich wygląd doskonale nadaje się do pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym, gdyż nawet prosta forma odznacza się niezwykłą dekoracyjnością. Wszystkie egzemplarze wyróżniają się delikatnością, dzięki zastosowaniu specyficznego materiału kryształowego. Proponujemy rozwiązania do montażu na suficie bądź ścianie, jak też do postawienia na biurku czy podłodze.

 • Oświetlenie Klasyczne

  Klasyczne oprawy oświetlenia. Kwintesencja klasyki: ponadczasowy design. Szeroka gama produktów: lampy wiszące, plafoniery sufitowe, kinkiety oraz lampy stołowe.

 • Oświetlenie Stylowe
 • Oświetlenie Techniczne

  Praktyczne oświetlenie techniczne może być nie tylko funkcjonalne, ale także stanowić dekorację pomieszczenia, zwłaszcza we wnętrzach biur i zakładów pracy. Proponujemy oprawy sufitowe, ścienne oraz stojące. W większości przypadków są to modele umożliwiające ukierunkowanie źródła świata zgodnie z wymaganiami stanowiska pracy i potrzebami użytkowników. Produkty odznaczają się prostymi, uniwersalnymi kształtami. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu odznaczają się długą żywotnością nawet przy intensywnej eksploatacji.

 • Oświetlenie Łazienkowe

  Bogata oferta oświetlenia łazienkowego. Gama produktów, które doskonale łączą w sobie design, jakość i innowacyjność. Oferta obejmuje zarówno oprawy przeznaczone do tradycyjnych sufitów jak plafony (klasa szczelności IP 44), jak i oświetlenie punktowe do wbudowania w sufity podwieszane (klasa szczelności IP 65).

 • Wentylatory

  Jak wybrać wentylator sufitowy? 1. Zdecyduj czy ma być z modułem emitującym światło, czy bez. Do pomieszczenia poniżej 15mkw wybierz wentyaltor o ramionach do 100cm, powyżej 20mkw - powyżej 132 cm. Zalety wentylatorów to cieche działanie, opcje chłodzenia oraz nagrzewania, oszczędność energii oraz możliwość instalacji na suficie o nachyleniu do 15 stopni. Wentyaltor powinien wisieć na wysokości 2,3me tra od podłogi. 

 • SZYNOPRZEWODY
 • Oprawy Halogenowe,...
 • Numery
 • Oprawy Do Wbudowania